Kaip pašalinti raukšles po akimis namuose

Nei vienas žmogus nėra apsaugotas nuo raukšlių atsiradimo po akimis. Su amžiumi susiję pokyčiai, aplinkos veiksniai, greitas maistas - visa tai lemia ankstyvą odos senėjimą. Daugelis mergaičių ir moterų galvoja, kaip pašalinti nekenčiamus raukšles ir padaryti odą lygią. Patyrę kosmetologai pataria laikytis integruoto požiūrio, stebėti prevencines priemones ir reguliariai gaminti maitinamąsias kaukes, kad atnaujintų odą aplink akis. Apsvarstykime pagrindinius aspektus eilės tvarka, pateiksime veiksmingų būdų kovai su raukšlėmis.

tepant kremą odai aplink akis atnaujinti

Pirmasis raukšlių atsiradimas po akimis

  1. Pirmieji didelių raukšlių požymiai atsiranda iki 28–30 metų, tačiau viskas priklauso nuo individualios dermos struktūros ir kitų išorinių veiksnių. Tačiau patyrę kosmetologai padarė išvadą, kad kolageno ir elastino skaidulų gamyba sulėtėja būtent šiame amžiuje.
  2. Viršutinis odos sluoksnis yra nualintas, tampa plonesnis, nes natūralus ląstelių atsinaujinimas nevyksta tinkamu lygiu. Epidermis praranda gebėjimą sulaikyti skystį, kuris yra būtinas tonusui ir elastingumui. Oda išsausėja, ant jos atsiranda raukšlės.
  3. Ne paslaptis, kad oda aplink akis yra ploniausia ir jautriausia, todėl reikia subtilaus požiūrio. Be kita ko, šioje srityje yra nedaug riebalinių liaukų, kurios yra atsakingos už savalaikį drėkinimą ir elastingumą. Todėl net jaunos 20-ies metų merginos patiria pirmąsias veido raukšles.
  4. Kai pirmosios veido raukšlės tvirtai pritvirtinamos, jos akių kampučiuose suformuoja vadinamąsias „varnos kojas". Būdingas tinklelis lieka ant veido dėl nuolatinio raumenų susitraukimo (šypsena, žvilgėjimas ir kt. ). Oda praranda elastingumą, lieka raukšlės ir įtrūkimai, prarandantys gebėjimą išlyginti.

Raukšlių atsiradimo po akimis priežastys

  1. Jei kalbėsime apie statistines raukšles, jos susidaro dėl vidinių pokyčių. Tai apima širdies, skydliaukės ligas, kepenų ir inkstų funkcijos sutrikimą ir lėtą medžiagų apykaitą. Gana sunku nustatyti priežastį, dėl kurios kova su raukšlėmis liaudies gynimo priemonėmis gali trukti metų metus.
  2. Yra žinoma, kad estrogeno yra kiekvieno žmogaus - tiek vyro, tiek moters - organizme. Vienintelis skirtumas yra kiekis, moterys turi mažiau estrogenų. Kai jis visai nebegaminamas, prasideda staigūs šuoliai hormoniniame fone. Oda išnyksta, o raukšlės tampa susijusios su amžiumi (dėl epidermio senėjimo).
  3. Aplinkos veiksnių poveikis laikomas dažniausia raukšlių po akimis priežastimi. Naudojama absoliučiai viskas - saulė, lietus, šaltis, vėjas. Veide atsiranda kosmetikos defektų, kurie laikui bėgant suformuoja gilias raukšles.
  4. Norint natūraliai atsinaujinti, odos ląstelės turi būti praturtintos deguonimi. Priešingu atveju dėl gryno oro trūkumo natūralios funkcijos sulėtėja, oda tampa suglebusi, papilkėjusi. Kolagenas nustoja gamintis dideliais kiekiais, viršutinis dermos sluoksnis tampa silpnas. Tą patį galima pasakyti ir apie aktyvius fizinius pratimus, sportas padidina audinių elastingumą.
  5. Kai žmogus nesilaiko maisto higienos, nevartoja šviežių daržovių ir vaisių, geria mažai vandens, nuodai kaupiasi poodiniame audinyje. Toksinai ir toksinai užkemša kraujagysles, neleisdami kraujui visiškai cirkuliuoti. Ląstelės negauna pakankamai deguonies ir yra išeikvotos. Visame veido ir kūno paviršiuje atsiranda kosmetikos defektų, kurie laikui bėgant tampa vis gilesni.
  6. Kitas pagrindinis veiksnys, išprovokuojantis ankstyvų raukšlių atsiradimą, yra neteisingas gyvenimo būdas. Tai apima dažną stresą, piktnaudžiavimą tabaku ir alkoholiu, darbo ir poilsio trūkumą ar dienos režimo pažeidimą, lėtinį miego trūkumą ir bendrą pervargimą. Viskas skyriuje išprovokuoja raukšlių „puokštę", kuri su kiekviena diena tampa vis gilesnė.
  7. Daugelis merginų mano, kad jaunystėje nebūtina naudoti aukštos kokybės dekoratyvinės ir rūpestingos kosmetikos. Tačiau ši klaidinga nuomonė yra labai klaidinga. Būtent pigūs produktai nustato odos dehidratacijos pradžią, užkemša poras, raukšlės pirmiausia atsiranda tarp antakių, paskui akių kampučiuose ir ant nosies tilto. Vėliau tampa vis sunkiau atsikratyti raukšlių, būtina visiškai atsisakyti kosmetikos.
  8. Iš pradžių aplink akis atsiranda dinamiškų raukšlių, jos dar vadinamos „mimikomis". Rizikoje yra padidėjusio emocingumo žmonės, kurie pagal savo tarnybos pobūdį yra priversti išreikšti mintis veido išraiška. Dažnas veido raumenų susitraukimas sukuria odos raukšles, paprastai šiai kategorijai priklauso visuomenės žmonės, vertėjai, mokytojai.
  9. Jei kalbėsime apie išorinius veiksnius, raukšlių atsiradimas po akimis būdingas žmonėms, kurie daug laiko praleidžia prie kompiuterio be akių apsaugos. Tas pats pasakytina apie merginas ir moteris, kurios eina į soliariumą ir deginasi. Būtina apsaugoti akis akiniais su UV filtru arba antirefleksine danga, kad išvengtumėte žvairumo.
  10. Kitas svarbus aspektas, turintis įtakos veido odos sveikatai, yra teisingas pagalvės pasirinkimas. Jei poilsio metu galva pakelta per aukštai, epidermiui trūks maisto medžiagų. Tas pats pasakytina apie žemą lygį, veidas greitai išsipučia. Pasirinkite pagalvę, kuri bus suspausta apie 8–10 cm.

Kosmetinis ledas nuo raukšlių po akimis

Vienas iš labiausiai paplitusių kovos su raukšlėmis būdų yra kosmetinio ledo naudojimas. Jis ruošiamas remiantis vaistinių augalų, uogų, vaisių nuoviru. Pažvelkime į populiariausius receptus eilės tvarka.

kosmetinis ledas, skirtas odai aplink akis atnaujinti
  1. Citrina.Nuplaukite citriną, nupjaukite „užpakaliukus", supjaustykite citrusinius vaisius smulkiais griežinėliais ir nusiųskite į maišytuvą. Citriną sumalti į košę, praskiesti vandeniu santykiu 2: 1. Supakuokite į formas, užšaldykite. Naudokite ne daugiau kaip 1 kartą per dieną, geriausia ryte.
  2. Alijošius.Nuskinkite 3 mėsingus augalų stiebus, nuplaukite ir nusausinkite. Sumalkite mėsmale arba trintuvu iki kreminės masės. Praskieskite geriamuoju vandeniu ir užšaldykite. Taikyti ryte ir vakare, atsargiai gydant paakių odą.
  3. Agurkas.Galbūt labiausiai paplitusi ir veiksmingiausia priemonė. 2 agurkus paverskite košėmis, supakuokite į skardines. Vietą po akimis nuvalykite 2-3 kartus per dieną.
  4. Rugiagėlių ir greipfrutų sultys.Išspauskite iš vieno greipfruto sultis, paruoškite rugiagėlių antpilą (užpilkite 20 gramų augalo 100 ml verdančio vandens). Sujunkite dvi kompozicijas tarpusavyje, atvėsinkite ir nusiųskite užšaldyti. Nuvalykite odą ne dažniau kaip kartą per 2 dienas.
  5. Ąžuolo žievė ir šalavijas.Pirkite sausus augalus vaistinėje, užvirkite 25 g karštu vandeniu. šalavijas ir 20 gr. ąžuolo žievės, leiskite jai užvirti apie pusvalandį. Perduokite per filtrą, supilkite į ledo maišelius / padėklus, užšaldykite. Gydykite probleminę vietą 2 minutes vieną kartą per dieną.
  6. Braškių.Sušaldytos braškės gali būti naudojamos kaip kosmetinis ledas. Pakanka 2 minutes per dieną 3 minutes nuvalyti paakių odą, raukšlės pradeda lygėti po 15 dienų po pirmojo tepimo.
  7. Jūros druska ir arbata.Paruoškite stiprią birią lapų arbatą (juodą arba žalią), sumaišykite 100 ml. kompozicija su 20 gr. kapotos jūros druskos ir maišykite, kol kristalai ištirps. Supilkite į formas, tepkite ryte kas antrą dieną.
  8. Melissa.Užvirkite 50 gr. šviežio melisos 150 ml. karšto vandens, leiskite jam užvirti, perkoškite. Supakuokite į maišus ar padėklus ledui, nusiųskite užšaldyti. Gydykite probleminę sritį kasdien ryte ir vakare.

Masažas nuo raukšlių po akimis

Masažas veiksmingas tik tuo atveju, jei jis atliekamas kartu su kosmetikos ledu ir kitomis liaudies priemonėmis. Jei įmanoma, atlikite paprastas manipuliacijas kiekvieną dieną, kurso trukmė yra 1, 5-2 mėnesiai.

odos masažas aplink akis, kad būtų galima atjauninti
  1. Atsigulkite ant grindų ar tvirtos lovos ir atpalaiduokite veido raumenis. Du pirštus patepkite aliejumi arba drėkinamuoju kremu ir pastumkite juos per vietą po akimis. Nuo nosies tilto pereikite prie šventyklų, tada atvirkščiai. Tada sukamaisiais judesiais gydykite raukšles, kad padidėtų kraujo tekėjimas į audinius. Atlikite manipuliavimą 5 minutes, tada pakeiskite kryptį, judėdami nuo nosies tilto iki ausies landų ir nugaros. Bendra masažo trukmė yra 15-20 minučių.
  2. Pirštų galiukus patepkite drėkinamuoju dieniniu kremu, paskleiskite raukšlėtą vietą. Pradėkite intensyviai „įvažiuoti" į kremą, bet stipriai nepataikykite į odą. Svarbiausia, kad jūsų judesiai būtų greiti. Kai produktas visiškai susigers, glostykite raukšles, kad išlygintumėte raukšles. Toks žingsnis drėkins odą ir privers kraują keršyti. Masažas turėtų būti atliekamas 2 kartus per dieną 15 minučių.
  3. Pradinė padėtis guli ant lovos. Nuimkite pagalvę, atpalaiduokite veido raumenis. Padėkite pirštus ant raukšlių, užfiksuokite juos taip, kad oda nesusiraukštų. Stipriai užmerkite akis, palaukite 15 sekundžių, atsipalaiduokite. Pakartokite veiksmus 30 kartų. Po to nuvalykite odą ledo kubeliais, tepkite odos kremą aplink akis. Masažas atliekamas tris kartus per dieną.

Kaukės nuo raukšlių po akimis

  1. Duona.Paimkite trupinį baltos duonos, pamirkykite karštame vandenyje ir palikite 15 minučių. Po to išspauskite skysčio, mikrobangų krosnelėje ištirpinkite nedidelį sviesto kubelį ir sumaišykite su duona. Užtepkite vietą po akimis, pamirkykite pusvalandį. Pašalinkite perteklių servetėlėmis, nuplaukite šaltu vandeniu ir įtrinkite dermą ledu.
  2. Pienas ir mielės.Kaitinkite 45 ml. pieno ar alyvuogių aliejaus patogiu būdu, įpilkite 15 gr. sausų mielių ir palaukite, kol jos išbrinks. Masę paskleiskite storu sluoksniu per probleminę vietą, ant viršaus uždėkite maistinę plėvelę. Palaukite apie 40 minučių, praskalaukite, sutepkite odą nuo raukšlių turinčiu serumu.
  3. Avižų kruopos.Vidutinio malimo avižinius dribsnius ištirpinkite karštu pienu, palaukite, kol išbrinks, ir išspauskite skysčio perteklių. Įlašinkite kelis lašus pelargonio eterio, išmaišykite, pasidarykite kaukę. Pamirkykite bent pusvalandį, tada nuplaukite ir nuvalykite odą ledu.
  4. Bananas.Susmulkinkite maišytuve arba sutrinkite šakute pusę banano. Ištirpinkite sviestą vandens vonioje, sumaišykite ingredientus lygiomis proporcijomis. Tepkite kompoziciją į vietą po akimis storu sluoksniu, padenkite marle. Kaukę mirkykite mažiausiai 30 minučių, perteklių nuimkite servetėle, nuplaukite lediniu vandeniu.
  5. Grietinėlė ir bulvės.Sutarkuokite arba sumalkite vieną nuplautą bulvių gumbą kartu su žievele. Norėdami gauti tirštą masę, supilkite grietinėlę, kurios riebumas yra 20% ar daugiau. Mišinį patepkite raukšlėtoje vietoje, užfiksuokite marle ar maisto plėvele, palikite trečdaliui valandos.
  6. Grietinė.Paimkite du prinokusius abrikosus, pašalinkite sėklas, sutrinkite vaisius šakute arba pertrinkite per maišytuvą. Košę ištirpinkite riebia grietine, įpilkite 5 g. želatinos, palikite kambario temperatūroje 20 minučių. Praėjus nurodytam laikotarpiui, paskirstykite mišinį po akimis, po pusvalandžio nuplaukite.
  7. Natūralūs aliejai.Reguliarus vieno ar kelių natūralių aliejų naudojimas padės atsikratyti raukšlių. Tai varnalėša, ricina, šaltalankis, kukurūzai, sėmenys, migdolai, daržovės ir alyvuogės. Įtrinkite mišinį į odą, palikite 2 valandas. Po to pašalinkite tai, kas nebuvo absorbuota, sausomis servetėlėmis.
  8. Alijošius.Alijošiaus minkštimu kasdien patrinkite odą aplink akis. Pabandykite pasirinkti mėsingą stiebą, jei norite, galite jį paversti koše, o tada uždėkite probleminėse vietose kaukės pavidalu. Alavijo epidermio gydymo trukmė yra 15 minučių.
  9. Vitaminai A, E.Vaistinėje parduodamos ampulės su skirtingų grupių vitaminais, jums reikės įsigyti vieną vitamino A ir E. gabalėlį. Sujunkite juos kartu, reguliariai tepkite odą, masažuokite probleminę vietą. Po 3 valandų nesusiurbtą perteklių pašalinkite kosmetine kempine, neskalaukite.

Prevenciniai veiksmai

masažas, kad būtų išvengta raukšlių aplink akis
  1. Įpraskite apsaugoti akis nuo žalingo poveikio. Jei daug dirbate prie kompiuterio, įsigykite specialius akinius optikoje ar vaistinėje. Panaši situacija yra apsilankius soliariume ir dažnai būnant saulėje. Visada dėvėkite akinius nuo saulės, jie neleis jums prisimerkti.
  2. Įsitikinkite, kad į organizmą patenka pakankamas skysčių kiekis, suvartojamas per dieną. Vasarą išgerkite apie 2, 7 litro. švaraus vandens, žiemą - ne mažiau kaip 2, 2 litro. Tuo pačiu metu kūnas nesuvokia arbatos, sulčių, vaisių gėrimų ir kitų gėrimų, skirtų vandeniui. Praleiskite kavą arba gerkite ją su pienu, neįtraukite alkoholio ir gazuotų kokteilių.
  3. Kaip minėta anksčiau, mankšta pagreitina kraujo tekėjimą į limfą, dėl ko ląstelės prisotinamos deguonies. Prisijunkite prie sporto salės arba kasdien pusvalandį bėgiokite. Paimkite bandomąją šokių, pilateso, jogos ir kt. Pamoką. Dažniau vaikščiokite gryname ore.
  4. Šiuolaikiniam žmogui stresas yra įprastas dalykas. Pinigų trūkumas, problemos šeimoje ir darbe sukelia nervų sutrikimą. Pasirūpinkite savo psichoemocine kilme, ieškokite būdų, kaip kovoti su negatyvumu. Maudykis iš žolelių, skaityk knygas ir klausyk raminančios muzikos. Pasiekite „Zen", nesikrimskite.
  5. Pašalinkite nepageidaujamą maistą iš savo dietos. Tai apima sūdytą, rūkytą, marinuotą, riebų, aštrų, keptą maistą. Atsisakykite naminių konservų, saldžių kompotų, greito maisto. Ankstesnis sąrašas visiškai nenaudingas, tokio pobūdžio maistas užkemša kraujagysles ir sulėtina kraujo apytaką.

Raktų po akimis galite atsikratyti patys, nesikreipdami į „Botex" įvedimą ir nenaudodami tinklelio. Laikykitės integruoto požiūrio, kasdien masažuokite probleminę vietą, nuvalykite dermą kosmetiniu ledu, nepatingėkite paruošti kaukių. Normalizuokite savo mitybą, susitvarkykite su stresu, atsisakykite žalingų įpročių.